Rendelj 20.000 Ft felett és mi INGYEN szállítjuk ki a neked rendelésedet! 

Dunai Horgászok Shop
Dunai Horgászok Shop
  • Termékek
    • HETI AKCIÓS termékek  
    • CHAMELEON METHOD CSALÁD 
    • ETETŐANYAGOK 
    • CSALIK 
    • PELLETEK 
    • BUSA 
    • DH SMOKE&AROMA SPRAY 
    • DH JAM - AROMA BOOSTER -LIQUID 
    • DH CSONTIRAGASZTÓ 
    • DH Ajándékkártya 
    • DUNAI HORGÁSZOK® RUHÁZAT 
    • FEEDER KIEGÉSZÍTŐK 
    • TÁSKÁK - KEMPINGFELSZERELÉSEK - RUHÁZAT 
    • KIFUTÓ TERMÉKEINK 
  • YOUTUBE CSATORNÁNK
  • BLOG
  • CSAPATUNK
Vissza
Febr 06
2023
15:48
Szöllősi Imre
Szöllősi Imre
2023.02.06 15:48
Febr 06
2023
15:48

DH BAITS TERMÉKEK 2023

Idén megújultunk és új márkanév alatt szeretnénk segíteni horgaszataitokat methodra fejlesztett termék csoportunkkal A termékvonallal célunk, hogy az eddig is magas minőséggel gyártott termékeinket jobban fókuszáljuk és élvezetesebbé tegyük a tavi és a method horgászatokat.

A fejlesztés során számos problémát jeleztetek felénk, amelyekre sikerült megtalálnunk a megfelelő megoldásokat. Így született meg a DH Baits termékvonala, ami ízben, színben és viselkedésben is számos megoldást kínàl az eredményes halfogáshoz.

Eddigi termékeinket újra álmodtuk és igyekeztünk maximális rugalmasságra törekedni, hogy ne érezzetek hiányt semmilyen téren. Első körben az új megoldásokat szeretném bemutatni, később pedig az ízeket!

 

 

Jam corn

A gumikukoricát már unásig ismerjük. Megannyi szín, íz áll rendelkezésre. Azonban a mi kukoricánk nem aroma folyadékban ázik. Biztos tapasztaltátok már, hogy a gumikukorica leve kifolyik eláztatva és összetrugyizva a horgászpackot. Ha szerencsétekre Ti nem ismeritek a problémát, mi ismerjük és látjuk, hogy lehet ezt kicsit jobban is csinálni.

A frissen megálmodott fejlesztés az, hogy a kukoricát nem folyékony aromába helyezzük, hanem egy sokkal sűrűbb, aromás krémbe. Ez a jam ragaszkodóbb és még a tégelyből is nehezen folyik ki.

DH Jam

Ez a krém egy élénk színű lassan terjedő ízesített aromaanyag. Feladata az illat/íz alapú csalogatáson túl, hogy a fenéken fejtse ki hatását és attraktív szőnyeget képezzen a mederfenéken. Termékünk pontosan 100 ml, így megkönnyíti az OB szereplésedre készülést is.

Smoke&Aroma spray

Aroma fújókáink eddig füstöt nem képeztek. Eddig. Az új termékvonal csíkot húz és felhőt képez. Megvan a kép, mikor színesen csobban a kosár a vízben? Ettől a spraytől pont ezt fogod kapni.

Waftersek

Waftersekek terén Itt is nagyot léptünk előre. Mindegyik új csalinkban találni fogsz egy kis csavart, csalafintaságot, de higgyjétek el tetszeni fog. Sőt az újraálmodott “KillBill”, ami most már egy X et is kapott, új receptúra alapján készült.

Dobozaink aroma és párazáróak!

Hamarosan folytatjuk az ízekkel!

Szöllősi Imre

 

Vissza
Vásárlói fiók
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Profilom
  • Kosár
  • Kedvenceim
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
Dunai Horgászok Magyarország Kft.
  • 2030 Érd, Bagoly utca 118
  • +36705382999
  • info@dunaihorgaszok.hu
  • https://www.facebook.com/groups/451634510344271

  • twitter

  • pinterest

  • instagram

Lorem ipsum dolor
  • lorem
  • ipsum dolor
  • sit amet
  • lorem
  • consectetur
A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.
  • HETI AKCIÓS termékek  
  • CHAMELEON METHOD CSALÁD 
  • ETETŐANYAGOK 
  • CSALIK 
  • PELLETEK 
  • BUSA 
  • DH SMOKE&AROMA SPRAY 
  • DH JAM - AROMA BOOSTER -LIQUID 
  • DH CSONTIRAGASZTÓ 
  • DH Ajándékkártya 
  • DUNAI HORGÁSZOK® RUHÁZAT 
  • FEEDER KIEGÉSZÍTŐK 
  • TÁSKÁK - KEMPINGFELSZERELÉSEK - RUHÁZAT 
  • KIFUTÓ TERMÉKEINK 
  • YOUTUBE CSATORNÁNK
  • BLOG
  • CSAPATUNK
Nyelv váltás
  • hu
  • sk
  • ro
  • us
Pénznem váltás
Belépés
Regisztráció
Adatkezelési beállítások
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.